Вплив «Брексіту» на подальший розвиток Європейського Союзу та Великої Британії у сфері цивільного судочинства та міжнародного комерційного арбітражу

Марія Дев’яткіна

Abstract


Автор статті аналізує питання співпраці у системі цивільного правосуддя та міжнародного комерційного арбітражу в рамках Європейського Союзу у зв’язку з виходом Великої Британії з об’єднання. У статті наводиться перелік переваг для держав-членів Європейського Союзу, які на сьогодні були досягнуті у сфері цивільного судочинства і даються можливі варіанти відповіді на питання яким чином Великій Британії їх зберегти при виході з Європейського Союзу. Також, автор детально описує сучасний стан сфери міжнародного комерційного арбітражу у Великій Британії та аргументує чому вихід Великобританії з Союзу не вплине на цю сферу. Більше того, зазначаються переваги, які отримають суди та арбітражі Великобританії при виході з об’єднання, зокрема, англійські суди знову зможуть безперешкодно виносити анти-позовні забезпечувальні заходи, які є забороненими в рамках Європейського Союзу. В статті також наведений перелік пріоритетних завдань для Великобританії у сферах міжнародного комерційного арбітражу та цивільного судочинства.
Ключові слова: Європейський Союз, цивільне судочинство, міжнародний комерційний арбітраж, виконання судових рішень, забезпечувальні заходи.

Refbacks

  • There are currently no refbacks.